PHARMATEX Vag globule 10 ks z lékárny Benu.cz

0
59

PHARMATEX Vag globule 10 ks od výrobce Laboratoire INNOTECH International je k dostání za cenu 309 Kč. Přejít do obchodu.

Pharmatex vaginální globule je lokální (místní) antikoncepční přípravek se spermicidním účinkem (ničícím oplozovací schopnost spermií). Tento přípravek významně snižuje možnost nežádoucího otěhotnění, ale neodstraňuje ji úplně. Účinnost přípravku závisí na správném dodržování pokynů k použití.Kdy použít Pharmatex:pokud žena nesmí dočasně nebo trvale užívat hormonální antikoncepci nebo nitroděložní tělískov období po porodu nebo potratu a v období před menopauzou při náhodném pohlavním stykupříležitostná antikoncepce v případě, že jste si zapomněla užít antikoncepční tabletu nebo jste si ji vzala pozděpoužití v kombinaci s pesarem, cervikálním kroužkem nebo nitroděložním tělískemBalení obsahuje 10 vaginálních globulí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si PHARMATEX Vag globule 10 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here