Pharma Nord Bioaktivní Q 10 gold 100mg 30 kapslí z lékárny Benu.cz

0
36

Pharma Nord Bioaktivní Q 10 gold 100mg 30 kapslí od výrobce Pharma Nord je k dostání za cenu 709 Kč. Přejít do obchodu.

Přípravek Bioaktivní Q10 GOLD 100 mg obsahuje přírodní, tělu identický koenzym Q10 a vitamin B2, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a podporuje energetický metabolizmus. Výhody přípravku:vysoká biologická dostupnost, účinnost a bezpečnostpatentovaná výrobní technologiekvalitní surovinajeden z nejprodávanějších Q10 produktů po celém světěVhodné pro:osoby nad 40 letfyzicky a psychicky aktivní jedincejako doplněk při užívání léků statinů (statiny snižují tvorbu cholesterolu, ale zároveň i koenzymu Q10) Surovina Q10 se v přírodním stavu vyskytuje ve formě hrudkovitých krystalů, které se v těle obtížně vstřebávají. Přípravky nižší kvality obsahují tuto směs hrudkovitých krystalů Q10 v prášku či oleji, a proto mají jen nízkou biologickou dostupnost. Společnost Pharma Nord tento problém vyřešila pomocí patentované výrobní technologie, která zahrnuje speciální tepelnou úpravu suroviny v unikátní matrici rostlinných olejů, díky čemuž se krystalová struktura Q10 mění do podoby sněhových vloček. Unikátní „sněhové vločky“ v přípravku Bioaktivní Q10 GOLD se plně rozpustí i při běžné tělesné teplotě a vytvoří homogenní směs, kterou tělo lehce vstřebá. Koenzym Q10 se nachází uvnitř buněk v mitochondriích, kde hraje klíčovou roli při získávání energie. Na energii jsou závislé zejména svalové buňky, a proto mají výrazně vyšší počet mitochondrií než jiné buňky.To platí například pro srdce, ale také plíce či játra, jejichž buňky rovněž potřebují trvale velké množství energie.   Hladina Q10 v těle dosahuje svého vrcholu ve věku kolem 20 let. Poté vlastní produkce Q10 začne klesat. Bioaktivní Q10 GOLD 100 mg:Unikátní patentovaná receptura s doloženou vysokou     biologickou dostupností (vstřebatelností). Již 25 let zkušeností spokojených zákazníků, kteří potvrzují bezpečnost a účinnost přípravku. Doložen více než 100 vědeckými studiemi, včetně uznávaných Q-Symbio, KiSel-10. Oficiální referenční přípravek ICQA (Mezinárodní asociace koenzymu Q10), což potvrzuje jeho kvalitu a účinnost. Vyroben v Dánsku pod farmaceutickou kontrolou.Balení obsahuje 30 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Pharma Nord Bioaktivní Q 10 gold 100mg 30 kapslí výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here