Pearls YB cps.30 z lékárny Benu.cz

0
89

Pearls YB cps.30 od výrobce Alliance Healthcare je k dostání za cenu 409 Kč. Přejít do obchodu.

Pearls YB je doplněk stravy pro ženy ve formě kapslí. Jedná se o elegantní probiotikum s laktobacily. S kmeny Lactobacillus acidophilus, L. rhamnosus, L. plantarum. Stačí jedna malá Pearl denně – nemusíte zápolit s velkou kapslí několikrát za den. Nevyžaduje skladování v ledničce. Proč Pearls? Jsou malé, chytré, mají trojvrstevný obal a působí: Tam kde je potřebujete – Laktobacily a bifidobakterie se dostanou až do střeva a teprve tam se uvolní a pomnoží.
Když je potřebujete – Můžete je užít kdykoliv během dne nezávisle na jídle.
Protože mají potenciál 64 miliard živých bakterií – Již po 2 hodinách.
Je vyroben patentovanou technologií True delivery – Která zajistí bezpečný průchod zažívacím traktem, chrání probiotické kultury před kyselým prostředím žaludku, zajistí transport živých kultur do střeva a ochrání schopnost dalšího množení. Balení obsahuje 30 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Pearls YB cps.30 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here