Orion Erotický adventní kalendář Spread Love & Joy under the Misteltoe z lékárny Benu.cz

0
59

Orion Erotický adventní kalendář Spread Love & Joy under the Misteltoe od výrobce WOW Tech Europe GmbH je k dostání za cenu 2499 Kč. Přejít do obchodu.

Šiřte lásku a radost pod jmelím! Tento erotický prémiový adventní kalendář nabízí 24 nádherných překvapení! Užijte si nezapomenutelný vzrušující advent. Adventní kalendář má okouzlující design a se svými malými dárkovými krabičkami je perfektní předvánoční dekorace vaší ložnice. Každý den až do Vánoc si společně s partnerem nebo partnerkou užijete svoje vzrušující milostné dobrodružství s různými erotickými hračkami a milostnou kosmetikou.Adventní kalendář je s láskou sestavený: Součástí balení jsou vysoce kvalitní erotické hračky, stejně jako různé vzrušující stimulační gely a vysoce kvalitní lubrikanty. A dokonce i důtky a pouta pro škádlivé erotické hry.Obsahuje1 x erotická hračka od We-Vibe12 x erotické pomůcky4 x příslušenství5 x kosmetika (stimulační a lubrikační gely)2 x lehké BDSM pomůcky

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Orion Erotický adventní kalendář Spread Love & Joy under the Misteltoe výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here