Nuxe Body Réve de Thé Fresh-Feel Deodorant roll-on proti nadměrnému pocení 50 ml z lékárny Benu.cz

0
50

Nuxe Body Réve de Thé Fresh-Feel Deodorant roll-on proti nadměrnému pocení 50 ml od výrobce Laboratoire Nuxe je k dostání za cenu 249 Kč. Přejít do obchodu.

NUXE Reve De Thé Svěží deodorant 24h s inteligentní technologií, která se přizpůsobuje potřebám pokožky pro dlouhodobou 24hodinovou ochranu pokožky proti pocení dodává svěží pocit. Používat lez na všechny typy pokožky, dokonce i citlivou nebo depilovanou.Poskytuje dlouhodobou ochranu proti poceníNezanechává skvrny na oblečení.Neobsahuje alkohol. Obsahuje 97 % složek přírodního původu.Má veganské složení – neobsahuje žádné složky živočišného původu.Má snadno biologicky odbouratelné složení.Obsahuje 100% přírodní extrakty zeleného čaje:Vlastnosti této léčivé rostliny, která je bohatým zdrojem antioxidantů jsou známé téměř 5000 let. Extrakty použité ve formulích produktů Reve De Thé se získávají ekologicky pomocí biotechnologického procesu ve Francii.Rostlinné buňky obohacené o aktivní molekuly se množí z malého fragmentu rostliny.Fragmenty se roztříští, což jim umožňuje okamžitě proniknout do pokožky a posílit ji a zlepšit její schopnost zadržovat vodu.Tato aktivní látka je ideální pro poskytnutí intenzivní a dlouhotrvající hydratace.Balení obsahuje 50 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Nuxe Body Réve de Thé Fresh-Feel Deodorant roll-on proti nadměrnému pocení 50 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here