Nutriční terapeut Svět zdraví, Pardubice

0
3428
Nutriční terapeut Svět zdraví, Pardubice
Nutriční terapeut Svět zdraví, Pardubice

Poradenské centrum pro zdraví a úpravu váhy využívající metodu Komplexní nutriční typologie dr. Petra Fořta. Komplexní diagnostika stavu těla pomocí tělesného analyzátoru TANITA, zjištění metabolického věku, biochemické a genetické vyšetření, vyšetření stavu cév, jídelníček na míru.

1 Unikátní diagnostika Vašeho těla

Přístrojová diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji TANITA. Zjistíte aktuální stav Vašeho organismu (váha, množství tuku, svalové hmoty, BMI, metabolický věk, útrobní tuk). Zjistíte, kolik kilogramů případně potřebujete zhubnout a jak vypadá Vaše tělo zevnitř.

2. Individuální plán na základě Komplexní nutriční typologie

Na základě diagnostiky a konzultace s naším specialistou získáte konkrétní rady a doporučení pro zlepšení Vaší tělesné kondice a snížení váhy.

Individuální dietní plán podle Komplexní nutriční typologie obsahuje kromě vzorového jídelníčku také výpis potravin, které Vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodají vám energii, stejně jako ty, které naopak Vašemu tělu nesvědčí. Plán je „ušitý na míru“, proto nebude obtížné ho dodržovat.

3. Biochemické vyšetření

Součástí našich programů může být, budete-li si to přát, i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein, ASLO, atd.) Vyšetření se provádí ve smluvních laboratořích a je vyhodocováno lékařským týmem. Umožňuje  našim specialistům lépe nastavit Váš plán pro zdravé hubnutí a získání kondice. Často Vás naši specialisté upozorní na rizika, o kterých jste možná nevěděli.

 

4. Odborná péče

Důležitou součástí hubnutí a získání kondice jsou i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků Vás budou provázet po celou dobu Vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí. Naučíte se, jak získat zdravou váhu a kondici a udržet si je!

Kontakty na Nutričního terapeuta Svět zdraví, Pardubice

Web: www.hubnuti-pardubice.cz

Mobil: +420 725 757 300

Telefon: +420 464 000 329

E-mail: fit@svet-zdravi.cz

Adresa firmy:

nábřeží Závodu míru 2737
53002
Pardubice, Zelené Předměstí

Otevírací hodiny:

  • Pondělí: 08:30 – 17:00
  • Úterý: 08:30 – 17:00
  • Středa: 08:30 – 17:00
  • Čtvrtek: 08:30 – 17:00
  • Pátek: 08:30 – 17:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno
Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here