Nuk láhev kojenecká For Nature s kontrolou teploty zelená 150 ml z lékárny Benu.cz

0
60

Nuk láhev kojenecká For Nature s kontrolou teploty zelená 150 ml od výrobce Mapa Spontex CE je k dostání za cenu 249 Kč. Přejít do obchodu.

Kojenecká lahvička NUK for Nature s kontrolou teploty, udržitelná silikonová savička připomínající matčin prs, velikost S se třemi drobnými otvory (pro pomalý průtok). Vyrobeno ze 100% udržitelných materiálů.Vhodné od narození. Určená na krmení nebo dokrmování dětí.Díky antikolikovému systému NUK se cítí dobře miminka i rodiče. To vše umožňuje optimální, rovnoměrný a přirozený průtok. Kromě toho je k dispozici inovativní indikátor teploty NUK, jehož barva se změní z modré na bílou, pokud je obsah lahvičky příliš horký.NUK for Nature – udržitelná kojenecká lahvička:Od surovin až po výrobu s využitím zelené elektřiny, šetrné ke klimatu s minimální uhlíkovou stopou. Měkká savička je vyrobena z udržitelného silikonu. Baleno výhradně v papíru s certifikací FSC, který lze vyhodit do tříděného odpadu.Tyto materiály jsou vyrobeny ze 100% přírodních surovin. V souladu s přístupem hmotnostní bilance a certifikováno společností ISCC PLUS (plasty) a systémem REDcert2 (silikon).Balení obsahuje 1 ks (150 ml).Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Nuk láhev kojenecká For Nature s kontrolou teploty zelená 150 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here