NICORETTE SPRAY S PŘÍCHUTÍ LESNÍHO OVOCE 1MG/DÁV ORM SPR SOL 1X13,2ML z lékárny Benu.cz

0
45

NICORETTE SPRAY S PŘÍCHUTÍ LESNÍHO OVOCE 1MG/DÁV ORM SPR SOL 1X13,2ML od výrobce Johnson & Johnson je k dostání za cenu 409 Kč. Přejít do obchodu.

Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/dávka, orální sprej, roztok pro odvykání kouření vám pomůže zbavit se závislosti na kouření! Sprej potlačí touhu po cigaretě již po 30 sekundách, při užití dvou dávek. Navíc je bez obsahu cukru. Sprej má příjemnou příchuť lesního ovoce, se kterou bude odvykání ještě snazší. Díky malé velikosti ho navíc jednoduše schováte do kapsy nebo kabelky. Nicorette Spray s příchutí lesního ovoce vám pomůže aktivně bojovat proti sedmi abstinenčním příznakům odvykání, kterými jsou: chuť na cigaretu, úzkost, podrážděnost, špatná nálada, neklid, špatná koncentrace a zvýšená chuť k jídlu.Hlavní benefity:Rychlá úleva od chuti na cigaretuÚčinkuje během 30 sekund, při užití 2 dávekKapesní velikost do kapsy nebo kabelkyNeobsahuje cukr1 balení = 150 dávek

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si NICORETTE SPRAY S PŘÍCHUTÍ LESNÍHO OVOCE 1MG/DÁV ORM SPR SOL 1X13,2ML výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here