NEUROFISIODOL emulgel na neuropatie 40ml z lékárny Benu.cz

0
84

NEUROFISIODOL emulgel na neuropatie 40ml od výrobce Erbagil s.r.l. je k dostání za cenu 409 Kč. Přejít do obchodu.

NEUROFISIODOL emulgel na periferní neuropatie na bázi ozónu s aktivními „Ozonidy“. Gel je určený pro lokální použití při léčbě periferních neuropatií a neuralgií. Rychle snižuje pocit bolesti, brnění, mravenčení a svědění. Působí proti svalové atrofii. Neurofisiodol emulgel je 100% přírodní s patentovanou složkou OZOIL E.Ozoil E – ozón stabilizovaný v olivovém oleji s vitamínem EUnikátní emulgel na bázi ozónu s aktivními „Ozonidy“.Pro lokální použití při léčbě periferních neuropatií a neuralgií.Rychle snižuje pocit bolesti, brnění, mravenčení a svědění.Působí proti svalové atrofii a přispívá k regeneraci nervosvalové funkce.Zlepšuje funkce svalů a nervů.100 % přírodní.Účinkuje na bázi aktivních Ozonidů – lokální ozón stabilizovaný v extra panenském olivovém oleji s vitaminem E acetátem. 100% přírodní složení: Ozoil E – stabilní Ozonidy s vitamínem E acetátemCapsicum annuum (výtažek z čili papriky) – působí proti zvýšené periferní citlivosti.Výtažek z rostliny Arnika horská – má analgetický účinek. Působí proti podlitinám, otokům, svalovým a šlachovým lézím. Extrakt z listů Černého rybízu – posiluje žilní stěnu – má flebotonický a vazoprotektivní účinek.Balení obsahuje 40 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si NEUROFISIODOL emulgel na neuropatie 40ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here