Nejen letní lásky vyžadují opatrnost

0
305

Máj lásky čas, tak ten už je za námi. Ale skutečně jen květen přeje zamilovaným? Kdepak. Termín letní láska se neuchytil pouhou náhodou. Právě v letních měsících, v dobách dovolených, letmého odění i úsměvů, velmi snadno přijde zamilovanost, která po pár okamžicích vášní zase odejde. A co nám po ní zůstane? V lepším případě pouze hezké vzpomínky. V tom horším památka v podobě nějaké té pohlavní choroby či dokonce dítěte.

Tak takhle teda ne

Chtělo by se říct, že v roce 2020 už budeme znát vše o bezpečném sexu a dodržovat jeho zásady. Opak je však pravdou. Zásady možná známe, ale jejich dodržování, to už je jiná. Přitom zrovna v roce 2020 by měla být opatrnost ruku v ruce s bezpečností na prvním místě. Ne kvůli COVID-19, ale zkrátka protože se zdá, že smůla na paty se extrémně lepí snad každému z nás.

Nejen letos, ale každý rok a už od prvních pubertálních beďarů by první, co bychom si měli při spojení letní láska vybavit, je kondom.

Tahle univerzální ochrana chrání před většinou pohlavních chorob i před nechtěným těhotenstvím, které může z takové krásné a přelétavé letní lásky udělat závazek na celý život.

Umíte ho používat správně?

Nemyslím tím muže, ale právě kondom. Správné použití je stejně důležité, jako jeho použití samotné. Pokud kondom nasadíte totiž špatně, nebo použijete prošlý, je to skoro stejné, jako byste ho nepoužili vůbec…

Poměrně častým omylem při používání kondomu je například to, že vás dva ochrání víc než jeden.

Klasické kondomy Pasante Adore Extra Sure 54 mm 12 ks

Svým způsobem na tom něco je. Kondom byste totiž měli vyměnit vždy po ztrátě erekce a nový neuškodí ani při změně polohy.

Pokud byste však své letní lásce chtěla pro větší bezpečnost nasadit dva kondomy najednou, brzděte. Tím totiž jejich účinnost naopak pouze snížíte.

Častou chybou je také nošení kondomu v peněžence. Tam se může snadno poškodit a ztratit svou účinnost. Raději mu vymyslete bezpečnější skrýš.

Co všechno jste ještě o kondomech nevěděli?

Možná je toho víc, než byste čekali. Proto doporučujeme velmi podrobný průvodce světem kondomů, který vydal magazín sexshopu Sexshopik.cz. V něm se dozvíte nejen vše o použití kondomu, ale i trochu o jejich nechutné historii i různých druzích, ze kterých si vybere ten pravý skutečně každý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here