NatureVia Laktobacily 5 Imunita cps.60 z lékárny Benu.cz

0
66

NatureVia Laktobacily 5 Imunita cps.60 od výrobce BIOVIT IMPEX je k dostání za cenu 409 Kč. Přejít do obchodu.

NatureVia Laktobacily 5 Imunita je doplněk stravy, který obsahuje unikátní komplex 5 vybraných kmenů probiotik a navíc vitamin C. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.Ochranná Bio-Support technologie – vyšší stupeň ochrany probiotických bakterií od výroby, po dobu skladování výrobku i během trávení. Podstatně zvyšuje jejich životaschopnost, odolnost a stabilitu. Zajistí průchod plně aktivních bakterií až do střev, kde plní svou přirozenou funkci. Výběr kmenů přirozeně odolných k žaludečním kyselinám. Enkapsulace – speciální ochranná vrstva z bílkovin a polysacharidů. Vysoká dávka 15 miliard životaschopných organismů v 1 kapsli*.*CFU – počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) v okamžiku výroby.Vhodné při a po užívání antibiotik, při cestování nebo nesprávné stravě. Extra síla 15 miliard mikroorganismů jen v 1 kapsli denně.Vhodné pro těhotné a kojící ženy.Vhodné pro vegetariány. Plněny v rostlinné kapsli bez hovězí želatiny. Složení vhodné pro všechny věkové kategorie. Termostabilní – nemusí se uchovávat v chladu. Neobsahuje lepek a barviva.Balení obsahuje 60 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si NatureVia Laktobacily 5 Imunita cps.60 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here