Nanny BM-03 Monitor dechu miminka z lékárny Benu.cz

0
92

Nanny BM-03 Monitor dechu miminka od výrobce JABLOTRON ALARMS je k dostání za cenu 4109 Kč. Přejít do obchodu.

Nanny BM-03 je certifikovaný zdravotnický prostředek, který monitoruje dýchání dítěte a je vhodný i pro nedonošená miminka od 1 kg hmotnosti. Jako jediný monitor na trhu také hlídá stáří podložky a v případě, že ta již překročila dobu své životnosti, upozorní vás během automatického testu funkčnosti. Je napájen ze 2 tužkových baterií, má noční lampičku pro rychlou vizuální kontrolu miminka v noci a intenzitu jasu automaticky přizpůsobuje okolnímu prostředí – v noci tak kontrolky svítí s menší intenzitou pro nerušený spánek váš i vašeho miminka. Rovněž hlídá teplotu v místnosti, aby nedošlo k přehřátí miminka, což je jeden z rizikových faktorů tzv. syndromu náhlého úmrtí kojence.Střeží vaše miminko 24 hodin denně, a to i v době, kdy zrovna neleží v postýlce – podložka neustále vyhodnocuje vzruchy z okolí a v případě, že došlo k položení miminka, upozorní vás na nutnost přístroj zapnout. Stejně tak vás upozorní na nutnost vypnutí, pokud jste miminko vyjmuli z postýlky a monitor zapomněli vypnout.Poplachová frekvence dýchání < 8 nádechů/min.Rozměry snímací podložky je 300×500×15 mm.Svrchní materiál: PVC-P.Váha zařízení je 935 g.Balení obsahuje:Snímací podložka z kvalitního plastu, odolná proti vlhkosti, pokroucení a proniknutí kapaliny.Vyhodnocovací jednotka elektroniky.Návod k použití monitoru dechu.Návod na resuscitaci miminka.Držák a suchý zip na postýlku.Držák a oboustranná lepicí páska pro umístění na stěnu nábytku.Klip na postýlku.Stojánek na vyhodnocovací jednotku.2 ks kvalitních baterií.Dokumenty:Návod k použití

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Nanny BM-03 Monitor dechu miminka výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here