MOVit Ploténky a záda PLUS ALA tbl.90 z lékárny Benu.cz

0
50

MOVit Ploténky a záda PLUS ALA tbl.90 od výrobce Movit Energy je k dostání za cenu 769 Kč. Přejít do obchodu.

MOVit Ploténky a záda PLUS ALA je doplněk stravy s obsahem 13 aktivních složek. Pro funkci zad, jejichž nosnou dominantu tvoří páteř, je důležitá harmonická souhra kostí, svalů, nervů a meziobratlových plotének. Mangan přispívá k normální funkci kostí, tvorbě pojivových tkání a ochraně buněk před oxidačním stresem.Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, nervového systému a ochraně buněk před oxidačním stresem.Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a k ochraně buněk před oxidačním stresem.Vitamin D přispívá k normální funkci kostí a svalů.Hořčík podporuje rovnováhu elektrolytů, přeměnu energie, funkci nervů a svalů, syntézu proteinů a normální funkci kostí.Vitamin K přispívá k normální funkci kostí.Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a k normální syntéze proteinů.Vitamin B1, B3 a B12 přispívají ke správné funkci nervového systému.Vitamin D, B6, B12, vitamin C, zinek, měď a Kurkuma dlouhá obsahující kurkumin podporují imunitu. Kurkuma dlouhá s obsahem kurkuminu přispívá k normálnímu stavu kostí, kloubů a nervového systému.složení je doplněno kyselinou alfa-lipoovou13 aktivních látekkosti, chrupavky, nervyBalení obsahuje 90 tablet. Hmotnost obsahu 119,7 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si MOVit Ploténky a záda PLUS ALA tbl.90 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here