MOVit Hořčík B6 Chelát 100 mg 90 kapslí z lékárny Benu.cz

0
113

MOVit Hořčík B6 Chelát 100 mg 90 kapslí od výrobce Movit Energy je k dostání za cenu 249 Kč. Přejít do obchodu.

Doplněk stravy Hořčík B6 Chelát obsahuje hořčík s vysokou biodostupností.chelátová forma bis-glycinát hořčíkuúčinný a vhodný i při těhotenství a kojenívýborná vstřebatelnost a biodostupnostMagnesium (hořčík) a vitamin B6 (pyridoxin) přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu, normální syntéze bílkovin.Hořčík přispívá k normální funkci svalů, psychické činnosti, normálnímu stavu kostí, zubů a k rovnováze elektrolytů. Podílí se také na procesu dělení buněk.Suplementace kvalitním hořčíkem je nesmírně důležitá, protože magnesium se účastní více než stovky různých biochemických reakcí v organismu a naše tělo si jej neumí samo vyrobit.Hořčík chelát = hořčík s vysokou biodostupností:Magnesium chelát je vysoce účinná forma hořčíku, která se snadno vstřebává do krevního oběhu. Jeho využitelnost v těle je mnohem lepší v porovnání s jinými formami hořčíku, jakými jsou například oxid či hydroxid hořečnatý. Je tvořen hořčíkem a aminokyselinou glycin, která díky nízké molekulové hmotnosti umožňuje snazší transport přes střevní stěny a nedráždí tak žaludek.Balení obsahuje 90 kapslí. Hmotnost obsahu 108,5 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si MOVit Hořčík B6 Chelát 100 mg 90 kapslí výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here