MINORGA 50MG/ML DRM SOL 1X60ML z lékárny Benu.cz

0
54

MINORGA 50MG/ML DRM SOL 1X60ML od výrobce Laboratoires Bailleul je k dostání za cenu 539 Kč. Přejít do obchodu.

Přípravek Minorga, kožní roztok, je volně prodejný léčivý přípravek, indikován k léčbě alopecie u mužů a žen. Přípravek Minorga je určen k použití u dospělých ve věku od 18 do 65 let trpících postupným zeslabením nebo ztrátou vlasů na temeni hlavy. Přípravek Minorga je indikován zejména u mužů, kteří trpí úbytkem nebo zeslabením vlasů na temeni hlavy, a u žen, které trpí celkovým zeslabením vlasů. Přípravek je určen ke kontinuální léčbě.Viditelné výsledky za 4 měsíceBylo prokázáno, že po lokální aplikaci minoxidil stimuluje růst vlasů u pacientů s androgenní alopecií; mechanismus účinku minoxidilu však není známý.Stabilizace úbytku vlasů je pozorována u každých 4 z 5 pacientů. Růst vlasů se vyznačuje určitou individuální variabilitou. Lze jej však pozorovat po 4 nebo více měsících pravidelného používání kožního roztoku obsahujícího minoxidil.Snadná aplikace pomocí dávkovací pumpičky přímo na pokožku hlavy.Nemastná texturaVelikost balení je 60 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si MINORGA 50MG/ML DRM SOL 1X60ML výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here