Mepilex Border Flex Krytí 13 x 16 cm 5 ks z lékárny Benu.cz

0
57

Mepilex Border Flex Krytí 13 x 16 cm 5 ks od výrobce Mölnlycke Health Care je k dostání za cenu 1659 Kč. Přejít do obchodu.

Mepilex Border Flex je je zdravotnický prostředek. Mepilex Border Flex je je samolepící absorpční měkké silikonové krytí s technologií Safetac určené pro krytí chronických ran a také pro prevenci dekubitů. Bylo navrženo pro léčbu nehojících se ran, jako jsou bércové vředy, vředy diabetické nohy nebo proleženiny (a jejich prevence), a to především na problematických částech těla. Mepilex Border Flex spolehlivě drží i na exponovaných místech jako jsou lokty, podpaží, kolena či kyčle. Tuto vlastnost zajišťuje speciální perforovaná pěnová vrstva. tvarově přizpůsobené pro obtížně přístupná místa na tělezajišťuje dobré utěsnění a tím snižuje riziko maceraceminimalizuje trauma a bolest při převazumůže být sundán a upraven bez ztráty adhezeodolný proti virům a bakteriím (mikroby > 25nm)nezanechává žádné zbytky v ráněnedráždí kůži a nealergizujevoděodolnýVrstva Safetac utěsní okraje rány a zabrání prosakování exsudátu na okolní kůži, čímž minimalizuje riziko macerace. Safetac technologie také umožní bezbolestné odstranění. Výrobek se velmi dobře uplatňuje u dlouhodobě ležících pacientů jako prevence proleženin.Balení obsahuje 5 oválných náplastí o rozměru 13 cm x 16 cm.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Mepilex Border Flex Krytí 13 x 16 cm 5 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here