Maxis Micro kompresivní lýtkové punčochy krátká Se špicí bronz z lékárny Benu.cz

0
103

Maxis Micro kompresivní lýtkové punčochy krátká Se špicí bronz od výrobce Medi-expert je k dostání za cenu 488 Kč. Přejít do obchodu.

Maxis Micro v elegantní matné úpravě jsou vyrobeny z velmi jemného úpletu s vysokým podílem mikrovlákna. Obsahují pokročilou antibakteriální a protiplísňovou úpravu Micro Protection, která zabraňuje především růstu plísní, bakterií a dalších nežádoucích mikroorganismů, a tím i vzniku nepříjemných pachů. Pomáhá udržovat přirozené prostředí na pokožce.
Přednosti:
Micro efekt – zvláštní způsob výroby příze, při kterém jsou veškerá vlákna Lycra opletena mikrovlákny a nepřijdou do přímého styku s pokožkou. Micro efekt snižuje riziko podráždění na minimum, a punčochy Maxis Micro jsou tedy vhodné i pro citlivou pokožku. Vysoká elasticita – nových materiálů usnadňuje oblékání punčoch, a jejich nošení je tak mnohem pohodlnější. Špička – u
punčoch s plnou špičkou došlo k uvolnění vazby pletení, aby špička nestahovala
prsty k sobě ani podélně, ani příčně.Pata – v místech zvýšeného namáhání, v oblasti paty a špičky, je pletenina zesílena, což zaručuje prodlouženou životnost výrobku při styku s obuví.
Punčochy v II. kompresní třídě (23-32 mm Hg) jsou určeny k léčbě chronické žilní nedostatečnosti, pro pacienty s nekomplikovanými varixy a edémy a také pro pacienty po operacích, sklerotizaci, méně závažných zánětech žil a po trombózách.
Balení obsahuje lýtkové punčochy se špicí bronzové barvy velikosti 7N:obvod pod kolenem: 39-49 cmobvod přes lýtko: 40-50 cmobvod pod lýtkem: 35-40 cmobvod nad kotníkem: 29-31 cmobvod přes patu a nárt: 34-42 cmobvod za prsty: 27-34 cmdélka od paty pod koleno: 39-44 cm

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Maxis Micro kompresivní lýtkové punčochy krátká Se špicí bronz výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here