Maxis Kompresní punčochy RELAX PREMIUM Černá z lékárny Benu.cz

0
63

Maxis Kompresní punčochy RELAX PREMIUM Černá od výrobce MAXIS je k dostání za cenu 599 Kč. Přejít do obchodu.

RELAX PREMIUM zdravotní kompresní punčochové kalhoty jsou určeny všem ženám, které chtějí mít krásné, zdravé a lehké nohy bez žilek a otoků. Punčochy jsou vyrobeny v první kompresivní třídě. Řada RELAX PREMIUM je charakteristická svým jemným materiálem, který je úžasně měkký na omak. Přes svou jemnost je dokonale pevný. Díky vysoké elasticitě vláken jsou punčochy nabízeny v univerzální délkové míře a skvěle padnou. Zdravotní kompresivní punčochy RELAX PREMIUM mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru. Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou. Je vhodný jako prevence žilních a lymfatických onemocnění nebo při následujících obtížích a onemocněních:unavené, těžké a bolavé nohy,ošetření jizev,drobné křečové žíly bez edémů a žilní nedostatečnost C1 dle CEAP,mírný otok chodidel, kotníků a nohou,prevence vzniku křečových žil v těhotenství,nástup křečových žil souvisejících s těhotenstvím,kontrolovaný kardiální edém,artritida,primární nebo sekundární lymfedém ve stádiích 0-II podle Mezinárodní lymfologické společnosti (ISL) s žádným nebo minimálním zkreslením tvaru (nebo lymfedém ve stádiu III podle ISL, když není tolerována vyšší komprese).Punčochy RELAX PREMIUM dále napomáhají předcházet vzniku cestovní trombózy, jsou vhodné při dlouhodobém sezení a stání, po lymfodrenáži anebo po kosmetickém zákroku na rozšířených kožních žilkách (pavoučí žilky – metličky). Pokud Váš lékař nestanoví jinak, noste vaše kompresivní punčochy pro optimální léčebný účinek od rána do večera. Pokud bude ve výjimečných případech (např. dálkový let) doba nošení zřetelně překročena, máte možnost si kompresivní punčochy nechat. Aby punčochy fungovaly optimálně, je předpokladem jejich přesně odstupňovaná tlaková křivka. Každodenním nošením a praním se může časem snižovat nutný terapeutický tlak a pružnost vašich kompresivních punčoch. Doporučená doba použitelnosti je tedy maximálně 6 měsíců.Hlavní výhodyPrevence žilních i lymfatických obtíží a onemocnění.Extra jemný, vysoce elastický a prodyšný materiál.Vynikající odvod vlhkosti od těla.Antibakteriální úprava.Univerzální délková míra.Dobře padnoucí sedová část s trendy vzorem a plochými švy pro komfort při nošení.Extra plochý šev v oblasti prstů (nezpůsobuje nepříjemné otlaky) a jemně zesílená pata.Komprese: 15-20 mm Hg.Velikost XL je vhodná pro obvod pasu 70-100 cm, obvod přes boky 95-125 cm, obvod přes stehno 58-70 cm, obvod lýtka 37-46 cm a obvod nad kotníkem 26-28 cm.Balení obsahuje RELAX PREMIUM punčochové kalhoty velikosti XL v barvě black magic.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Maxis Kompresní punčochy RELAX PREMIUM Černá výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here