Máte doma malého atleta? Pořiďte mu kvalitní dres!

0
649

Bez kvalitního dresu se neobejde žádný sportovec. Sportovní dres musí být pohodlný, s dobrými savými vlastnostmi a samozřejmě i slušivý. Zkrátka musí dát vyniknout vypracovanou sportovní postavu, na níž sportovec tvrdě dře.

Sportovní dresy těch nejvyšších kvalit najdete například v portfoliu renomované značky DDsport. Ta se na výrobu prvotřídních sportovních dresů na atletiku přímo specializuje. V kolekci značky spolu s atraktivními atletickými dresy najdete i jiné týmové oblečení.

14 střihů límců a 8 střihů dresů

Vzhledem k tomu, že výroba dresů je individuální, je možné jí v mnoha ohledech specifikovat. Spolu s potisky a logy je například v nabídce hned několik variant střihových provedení dresů. Vybírat například můžete až ze čtrnácti límců a osmi provedení dresů samotných. Těm samozřejmě nebude chybět vlastní osobitý design, jehož návrh vám značka připraví zdarma.

Dresy pro hokejisty, fotbalisty i cyklisty

V portfoliu značky DDsport však samozřejmě najdete i jiné než atletické dresy. Pohodlné oblečení zde seženou i hokejisté, fotbalisté, basketbalisté a další týmoví hráči. Obléci se mohou do slušivých a funkčních triček, trenýrek, mikin, bund, kalhot, tepláků i polokošil. V nabídce jsou však i profesionální cyklodresy a dresy na motokros, které zcela jistě zvýrazní identitu vašeho týmu.

Reprezentujte svůj tým

Všechny zakázky, jejichž množství není nijak limitováno, navíc značka DDsport archivuje. To je praktické v případě doobjednání dalších kusů již jednou vyrobeného dresu. Výroba dresů je pak velmi rychlá. Do tří až čtyř týdnů zkrátka budete moci sportovat v novém dresu. A na skutečné úrovni reprezentovat svůj tým.

České dresy na evropských hřištích

To, že dresy DDsport v současné době patří k tomu nejlepšímu, co na trhu se sportovními dresy najdete, mimo jiné dokazuje zájem o její produkty napříč Evropou. S dresy DDsport se tak můžete setkat i na prestižních evropských utkáních. A sportovat v nich může i váš tým.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here