MAGNETIFICO Aphrodisiac candle Sweet Strawberries vonná svíčka 200g z lékárny Benu.cz

0
49

MAGNETIFICO Aphrodisiac candle Sweet Strawberries vonná svíčka 200g od výrobce Pharma Activ Czech je k dostání za cenu 369 Kč. Přejít do obchodu.

Unikátní afrodiziakální vonná svíčka z řady Magnetifico – power of pheromones pro vytvoření afrodiziakální, jedinečné, intimní a svůdné atmosféry.Afrodiziakální svíčky jsou navrženy tak, aby se speciální parfém uvolňoval přirozeně v závislosti na okolních teplotách místnosti a to i při nehořící svíčce. Vůně není příliš intenzivní, voní jemně, nevtíravě a nezpůsobuje bolesti hlavy. Působí podvědomě a jemně na vaše smysly a pomůže vám naladit nezapomenutelnou atmosféru nejen při vašich intimních chvílích. Svíčky jsou ručně vyráběny v České republice.Díky luxusnímu designu se stanou stylovým doplňkem pro váš interiér.Je použit inteligentní knot, který se neutápí a zajišťuje čistý, vysoký a jasně hořící plamen.Unikátní technologie výroby šetrná k vašemu zdraví:Svíčky jsou vyráběny unikátní technologií, kdy se jako základní surovina používá výhradně čistý uhlovodík, který neobsahuje síru a oleje. Tato surovina se při hoření mění pouze ve vodní páru a oxid uhličitý. Barvení je vždy prováděno do povrchové vrstvy svíčky, aby se zamezilo proniknutí barvy do těla svíčky. Tím je zajištěno netoxické hoření. O aromatickou složku svíčky se starají speciální parfémy, které jsou aplikovány do povrchové vrstvy svíčky pomocí ultrazvuku. Nepoužíváme tedy klasický aromatický olej, který při hoření nepříznivě zatěžuje organismuPro koho jsou svíčky určeny?Svíčky jsou určeny pro ty, kteří chtějí vytvořit afrodiziakální, svůdnou, příjemnou, intimní atmosféru vždy, když je potřeba. Díky luxusnímu obalu a ručnímu designu mohou posloužit také jako krásný dárek nebo stylový doplněk do vašeho interiéru.Velikost: 70-80 mmDoba hoření: 36 hodinHlavní tóny vůně: jahodyBalení obsahuje 1 ks (200 g).

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si MAGNETIFICO Aphrodisiac candle Sweet Strawberries vonná svíčka 200g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here