LIVSANE A-Z Multivitamin komplex 50+ tablety 60ks z lékárny Benu.cz

0
66

LIVSANE A-Z Multivitamin komplex 50+ tablety 60ks od výrobce PHOENIX Pharmahandel GmbH & Co KG je k dostání za cenu 279 Kč. Přejít do obchodu.

LIVSANE A-Z Multivitamín komplex 50 plus je doplněk stravy speciálně určen pro organizmus žen a mužů nad 50 let věku. Obsahuje vyšší množství vitamínů, minerálů a stopových prvků.Vitamin A podporuje metabolismus železa a imunitní systém a přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku.Vitamin B1 má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti a příznivě ovlivňuje činnost srdce.Vitamin B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek.Vitamin B3 (niacin) přispívá k udržení normálního stavu pokožky a sliznic a snižuje míru únavy a vyčerpání.Vitamin B5 má pozitivní vliv na energetický metabolismus a mentální činnost a snižuje míru únavy a vyčerpání.Vitamin B6 podporuje tvorbu červených krvinek, příznivě ovlivňuje imunitní systém a snižuje míru únavy a vyčerpání.Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic. Vitamin B12 má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti.Vitamin C má pozitivní vliv na funkci nervové soustavy a psychické činnosti a příznivě ovlivňuje imunitní systém.Vitamin D podporuje využití vápníku a fosforu, příznivě působí na udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů a přispívá k normální hladině vápníku v krvi.Vitamin K podporuje srážlivost krve a přispívá k udržení normálního stavu kostí.Fosfor přispívá k normální funkci buněčných membrán a podílí se na udržení normálního stavu kostí a zubů.Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporuje energetický metabolismus.Chrom přispívá k udržení přirozené hladiny glukózy v krvi.Mangan podporuje tvorbu pojivových tkání, chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá k udržení normálního stavu kostí.Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, slouží při přenosu železa a ovlivňuje pigmentaci vlasů a pokožky.Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů a podporuje činnost štítné žlázy a funkci imunitního systému.Vápník přispívá k normální srážlivosti krve a podílí se na normálním stavu kostí a zubů.Zinek má pozitivní vliv na syntézu DNA a přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky.Balení obsahuje 60 ks.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si LIVSANE A-Z Multivitamin komplex 50+ tablety 60ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here