LIVOSTIN 0,5MG/ML OPH GTT SUS 1X4ML z lékárny Benu.cz

0
67

LIVOSTIN 0,5MG/ML OPH GTT SUS 1X4ML od výrobce Johnson & Johnson je k dostání za cenu 259 Kč. Přejít do obchodu.

Trápí Vás svědění nebo pálení očí, otok víček, slzení či překrvení spojivek v důsledku alergie? Právě pro Vás je zde LIVOSTIN®, oční kapky, které přináší téměř okamžitou úlevu od alergické konjunktivitidy. Díky lokální aplikaci působí přímo v místě potíží.Co je alergie?   ALERGIE je přehnaná, nepřiměřená reakce imunitního systému organizmu na látky, se kterými se běžně setkáváme – tzv. alergeny.1 Nejčastěji je vyvolána pylem z kvetoucích rostlin nebo prachem. Jde o jeden z nejčastějších zdravotních problémů naší doby a počet lidí postižených těmito poruchami v posledních letech trvale narůstá.2 Alergici jsou zároveň hlavní rizikovou skupinou pro vznik astmatu.Trpí na alergii více muži nebo ženy?Tato „bitva“ je velmi vyrovnaná. Ženy zastupují 55– 56 % pacientů, muži 44– 45 %. Nedá se tedy říci, že by převažovala enormně jedna nebo druhá skupina. Nejdůležitější vliv na alergie má náš životní styl a životní prostředí, ve kterém se pohybujeme a trávíme čas. Odhaduje se, že do roku 2025 bude mít některou formu alergie až 50 procent obyvatel.    Zánět spojivek způsobený alergeny – ALERGICKÁ KONJUNKTIVITIDA Alergická konjunktivitida se projevuje svěděním a nebo pálením očí, otokem víček, slzením a překrvením spojivek, přičemž postižený má výrazně červené oči. V závažnějších případech může být napadena i oční rohovka.  Alergická konjunktivitida je velmi často doprovázená i alergickou rýmou. Léčba alergieZákladem léčby je tlumení příznaků pomocí léků doplněné individuální alergickou imunoterapií. V rámci možností je důležité omezit styk s alergenem!Při léčbě alergie je doporučeno volit antihistaminika selektivně blokující pouze receptory H1, aby nedocházelo k nežádoucím účinkům v důsledku ovlivnění jiných typů receptorů v jiných tkáních (např. známý útlum centrálního nervového systému při léčbě antihistaminiky 1. generace).4LIVOSTIN® – Účinná látka LEVOCABASTINI HYDROCHLORIDUMLokální antihistaminikum.Velmi účinný a rychle působí při akutních obtížích.Vysoce selektivní antagonista H1 -histaminového receptoru s prodlouženým účinkem.Téměř okamžitě a na několik hodin zmírňuje příznaky alergické konjuktivity – Livostin®, oční kapky a alergické rinitidy – Livostin®, nosní sprej. Pro koho je přípravek určený?Přípravek je indikován k léčbě dospělých, dospívajících a dětí od 6 let.Balení obsahuje 4 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si LIVOSTIN 0,5MG/ML OPH GTT SUS 1X4ML výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here