LIPO C ASKOR tekutý lipozomální vitamin C 136ml z lékárny Benu.cz

0
65

LIPO C ASKOR tekutý lipozomální vitamin C 136ml od výrobce inPHARM je k dostání za cenu 369 Kč. Přejít do obchodu.

Doplněk stravy s tekutým lipozomálním vitaminem C. Díky lipozomální technologii jde o nejúčinnější perorální vstřebávání vitaminu C. U běžných přípravků s vitamínem C se do organismu vstřebá pouze okolo 20 % z podané dávky. U lipozomální technologie se vstřebatelnost zvýší až na 80%.V přípravku LIPO C ASKOR je vitamin C obklopen vrstvou přírodních fosfolipidů, která v průběhu trávení poskytuje vitaminu C ochranný kryt a kromě prodlouženého vstřebávání umožňuje také snazší pronikání vitaminu C do buněk. Lipozomální obal je vnímán jako tělu vlastní a jeho vstřebávání do krve není omezováno krevními transportéry jako je tomu při podávání běžných lékových forem – včetně forem s pozvolným uvolňováním.Vitamin C přispívá: k normální funkci imunitního systémochraně buněk proti oxidačnímu stresuke snížení míry únavy a vyčerpánínormální psychické činnosti, nervové soustavynormální tvorbě kolagenu pro funkci dásní a zvyšuje vstřebávání železaLIPO-C-ASKOR je vyroben s použitím přírodního slunečnicového lecitinu, a proto jej mohou užívat i osoby citlivé na sóju. Specifická chuť přípravku je dána charakterem jeho složek. Tuto mírně slanou chuť připomínající ořechy výrobce nechtěl maskovat přídavkem aditiv, jejichž použití se chtěl vyhnout v zájmu čistoty výrobku. Jste-li citlivý/á na chutě, rozmíchejte si odměřenou dávku v sladkém nápoji (100 % ovocná šťáva). Tento způsob konzumace nemá vliv na účinnost přípravku.Balení obsahuje 136 ml (až 1000 mg lipozomálního vitamínu C v jedné dávce).

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si LIPO C ASKOR tekutý lipozomální vitamin C 136ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here