LadyCup Revolution menstruační kalíšek černý malý S z lékárny Benu.cz

0
58

LadyCup Revolution menstruační kalíšek černý malý S od výrobce Jaguara je k dostání za cenu 469 Kč. Přejít do obchodu.

Menstruační kalíšek je moderní hygienická pomůcka, kterou oproti vložkám a tamponům můžete používat opakovaně. LadyCup Revolution je vyrobený z prvotřídního lékařského silikonu, který je bezpečný pro pokožku, nevyvolává alergie ani podráždění. Má velmi hladkou povrchovou úpravu „lesk“. To usnadňuje zavedení a vyjmutí kalíšku oproti kalíškům se standardním nebo matným povrchem. Díky tomu, že do sebe neabsorbuje žádné tekutiny a na jeho zcela hladkém povrchu nezůstávají bakterie, nedochází ke změnám přirozeného vaginálního prostředí. Kalíšek je na dotek jemný, měkký, ale zároveň dostatečně pružný, aby se uvnitř bez problémů přizpůsobil a rozvinul. Oproti příliš měkkým kalíškům tak nehrozí protečení při stahu pánevního dna (např. při sportu).LadyCup Revolution má také nové držátko v podobě tří kuliček. Ty je možné libovolně zkrátit na délku, která vám bude nejvíce vyhovovat.Proč zvolit právě LadyCup?nejmodernější pomůcka intimní hygienynový designčeský výrobek schválen Státním zdravotním ústavem ČRvydrží až 2× déle než tamponnevysušuje poševní sliznici, neulpívají na něm škodlivé bakterieoptimální velikosti a design pro jednoduché použití a snadnou údržbušetrný k životnímu prostředí – jeden kalíšek vydrží 5–10 letnávratnost koupě LadyCup již za 4 měsíceJak vybrat správnou velikost?Velikost S se doporučuje ženám do 30 let a těm, které nerodily, případně těm, které prodělaly porod císařským řezem. Velikost L se doporučuje ženám starším 30 let a všem, které mají po porodu.Balení obsahuje 1 ks velikost S (barva černá, průměr 40 mm, délka 43 mm, délka držátka 26 mm, max. objem 14,8 ml).

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si LadyCup Revolution menstruační kalíšek černý malý S výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here