KRYTÍ SUPERABSORBČNÍ RESPOSORB SUPER 20X40CM,10KS z lékárny Benu.cz

0
52

KRYTÍ SUPERABSORBČNÍ RESPOSORB SUPER 20X40CM,10KS od výrobce HARTMANN-RICO je k dostání za cenu 5824 Kč. Přejít do obchodu.

RespoSorb Super je krytí na rány speciálně vyvinuté pro použití u silně a velmi silně secernujících akutních i chronických ran (jako např. dekubity, bércové vředy, zvředovatělé nádory). Savé krytí je složeno ze čtyř různých vrstev materiálu. Strana, která se přikládá na ránu se skládá z velmi měkkého, bílého, hydrofilního netkaného materiálu (viskóza a polyamid), který zabraňuje slepení s ránou. Pod ním ležící jádro krytí, které je tvořeno z měkkých buničitých vloček a ty jsou smíchány s polyakrylátovými polymery vázajícími tekutiny. Toto savé jádro je zabalené v tenké netkané textilii, která tekutinu rovnoměrně rozvádí a spolehlivě uzavírá. Odváděním exsudátu je rána osvobozená od vlivů zpomalujících hojení (např. proteázy). Zvýšená absorpční kapacita krytí RespoSorb Super snižuje četnost výměny krytí, což zajišťuje klid pro ránu a zároveň dodatečnou ochranu před kontaminací. Vnější strana je vyrobena ze zelené polypropylenové netkané textilie, která odpuzuje vodu, ale přesto propouští vzduch a zaručuje výměnu plynů. Jedná se o produkt s největší absorpční a retenční kapacitou na trhu. RespoSorb je ideální v kombinaci s kompresivní terapií, kdy dosahuje největší absorpce.Hlavní výhodyVhodné na silně a velmi silně secernující akutní i chronické rány.Superabsorpční jádro vstřebává a spolehlivě uzavírá sekret z rány.Krytí propouští vzduch a zaručuje výměnu plynů.Vnější vrstva chrání oblečení a ložní prádlo.Balení obsahuje 10 ks krytí o rozměru 20 x 40 cm.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si KRYTÍ SUPERABSORBČNÍ RESPOSORB SUPER 20X40CM,10KS výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here