KRYTÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ ACTILITE LEHKÉ NEADHERENTNÍ KRYTÍ S MEDEM ACTIVON+,10X10CM z lékárny Benu.cz

0
72

KRYTÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ ACTILITE LEHKÉ NEADHERENTNÍ KRYTÍ S MEDEM ACTIVON+,10X10CM od výrobce ADVANCIS MEDICAL je k dostání za cenu 1500 Kč. Přejít do obchodu.

Účinné širokospektrální antimikrobiální krytí obsahující 99% Manuka medu a 1% Manuka oleje, určené pro slabě nebo středně exsudujáce rány. Krytí je určeno k ochraně rány před infekcí, podporuje hojení a umožňuje průchod exsudátu. Vhodný na epitelizující rány, které jsou vysoce náchylné k infekci.Na všechny typy poranění včetně povrchových poranění: částečně nebo zcela otevřených ran, zahrnující:odřeniny, řezné rány, proleženiny, bércové vředy, popáleniny,odběrové plochy a operační rány.Sterilní. Sterilizované zářením. Určeno k jednorázovému použití. Neobsahuje latex.Každé balení obsahuje 10 samostatně zabalených krytí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si KRYTÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ ACTILITE LEHKÉ NEADHERENTNÍ KRYTÍ S MEDEM ACTIVON+,10X10CM výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here