Kendamil Nature kojen.pokr.mléko 3 HMO+ BIO 800g z lékárny Benu.cz

0
69

Kendamil Nature kojen.pokr.mléko 3 HMO+ BIO 800g od výrobce Kendal Nutricare je k dostání za cenu 779 Kč. Přejít do obchodu.

Kendamil Nature kojenecké mléko 3 HMO+ BIO je mléčná výživa v prášku. Potravina pro zvláštní výživu dětí je vhodná od ukončeného 10. do 36. měsíce. Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotky GOS vznikla na základě 60letého výzkumu a vývoje. Obsažená DHA (kyselina dokosahexaenová) – omega 3 kyselina se získává z oleje z mořských řas, což je obnovitelný a udržitelný zdroj. Omega 3 patří k esenciálním mastným kyselinám, které si tělo samo nedokáže vyrobit a je tak odkázáno na vnější příjem (většinou stravou). Plnotučné kravské mléko má přirozený obsah mléčného tuku a tuky jsou důležitou součástí mateřského mléka.BIO plnotučné mléko.Oligosacharid mateřského mléka (3´GL).Prebiotika GOS a FOS.DHA rostlinného původu*.Bez sóji, palmového a rybího oleje.Příjemná mléčná chuť.Plně recyklovatelný obal.*Obsahuje DHA (jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu). Řada BIO Nature je opatřena certifikátem BIO kvality, což znamená, že byla vyrobena v souladu se zásadami ekologické produkce a v žádné fázi její výroby nebyla použita umělá hnojiva nebo GMO suroviny.Balení obsahuje 800g prášku pro přípravu mléčné kojenecké výživy.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Kendamil Nature kojen.pokr.mléko 3 HMO+ BIO 800g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here