DXN káva s obsahem Reishi

0
1970

Prevence chrání naše zdraví před zásahy lékařů – DXN káva s obsahem Reishi…

(Propagační článek)
Vlasta Syslová

Už několik roků se zabývám přírodními doplňky stravy, které dokáží člověku posílit přirozené samoléčící schopnosti organismu a tím podstatným způsobem zlepšit jeho zdravotní stav.

Prevence chrání naše zdraví před zásahy lékařů

Člověk se setkává s nemocnými lidmi, kteří byli nuceni přehodnotit vlivem své choroby vztah k investování financí do zdraví. Investování do prevence je u člověka v našem státě zatím na samém počátku. V momentě, kdy se dozvíme zdrcující diagnózu, je většina lidí ochotna sáhnou do peněženky a hledat cesty k nápravě. Někdy to ještě jde, někdy už je pozdě…

Často se pozastavuji nad tím, že bez preventivní péče je jen otázkou času, kdy téměř do každé rodiny nějaká ta nemoc přijde. A přitom se tomu většinou dalo zabránit na samém začátku poměrně jednoduchým způsobem.

Když jsem se poprvé setkala s informací, že je na trhu velmi účinná přírodní látka, která je ukrytá v takovém fenoménu jako je káva,byla jsem z toho velice nadšená,protože to značí vynikající nápad.

Pití kávy je pro nás příjemný, každodení rituál, na který se těšíme buď s rodinou nebo přáteli. Určitě na něj žádný den nezapomeneme a cena jedné takové blahodárně působící kávy je velmi malá částka, která je přijatelná pro každého z nás.

Houba Reishi

Dnes – po několika měsících zkušeností – už vím, že přes nápoje s tímto zázračně působícím výtažkem z houby Reishi, můžeme přimět téměř každého člověka k jednoduché prevenci civilizačních chorob.

Stačí, aby na určitou dobu vyměnil běžnou kávu za DXN kávu a po poměrně krátké době zjistil, že se v jeho těle začínají odehrávat ozdravné pozitivní změny. Většinou potom už u této kávy zůstane a dočká se díky pravidelné konzumaci zcela zásadní přestavby svého organismu.

DXN káva s obsahem Reishi neultralizuje organismu nashromážděnou kyselost,zabraňuje pálení žáhy.Při jejím pravidelném a výlučném užívaní(pokud se chceme přesvědčit nepijeme jiný ruh kávy!)si můžeme upravit krevní tlak.Mohou ji pít lidé s vysokým krevním tlakem.

Tato houba má přirozenou inteligenci – to znamená, že si sama udělá diagnózu a vše v organismu uvádí do optimálního stavu. Ovlivňuje viskozitu krve a tím předchází tvorbě krevních sraženin, což má velký vliv na snížení rizika onemocnění výdutí, mozkovou mrtvicí a některými chorobami srdce. Dále vyrovnává tlak a kolísavou hladinu cukru u diabetiků. Velice významný fakt je, že v dnešní době, kdy má každý třetí občan nadváhu, Reishi nenásilně snižuje váhu tím, že upravuje a posiluje činnost ledvin. Dovede organismus k jeho ideální váze, která se pak už bez velké námahy snadno udržuje.

Vlasta Syslová, www.kavalinie.dxnkava.cz

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here