Karnitin tbl.60 z lékárny Benu.cz

0
59

Karnitin tbl.60 od výrobce Noventis je k dostání za cenu 219 Kč. Přejít do obchodu.

Karnitin je doplněk stravy ve formě tablet určený pro sportovce. Karnitinové tablety obsahují 500 mg krystalického L-karnitin L-tartrátu, to se rovná 340 mg čistého L-karnitinu v jedné tabletě. Karnitin je látka, která se vyskytuje ve 2 formách. A to D-karnitin, který je v podstatě fyziologicky neúčinný, nebo naopak v žádoucí formě L-karnitin. Ta je našemu tělu vlastní a potřebná. Z přírodních zdrojů můžeme karnitin tělu dodat obzvláště z červeného masa, a to především hovězího a jehněčího, kromě toho je ale také karnitin obsažen v menším množství v rybách či mléčných výrobcích. Hlavní funkcí karnitinu v těle je přenos mastných kyselin (složek tuků) do buněk, kde jsou využity jako zdroj energie. Vytváří se v organismu z aminokyselin Lysinu a Methioninu za účasti vitaminů (niacin, pyridoxin, a vitamin C) a spolupůsobení železa. pro sportovce340 mg čistého L-karnitinuBalení obsahuje 60 tablet. Hmotnost obsahu je 57 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Karnitin tbl.60 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here