Jednoruční činky jsou nepostradatelnou pomůckou při cestě za větší silou

0
637

Nezáleží na tom, zdali je vaším cílem získání kulturistické postavy, hrubá síla, vybudování výdrže, schopnost adekvátně pracovat s vlastní vahou či utužení celkového zdraví, vždy potřebujete správné vybavení k tréninku. Na toto téma se napsalo již nepočitatelné množství knih, přičemž všichni odborníci se shodnou, že velmi důležitou pomůckou jsou jednoruční činky. Proč tomu tak je?

Pestrá škála cviků

Ať už chcete dosáhnout jakýchkoliv výsledků, čeká vás dlouhá cesta plná poctivé dřiny, odříkání, správné stravy a spousty dalších nezbytných kroků. Předmětem tohoto článku je však stručné nastínění výhod, s nimiž přichází jednoruční činky. Dané vybavení naleznete v každém fitness centru, ale určitě by vám nemělo chybět ani doma.

Při zachování skromných rozměrů se vám totiž dostane nepočitatelného množství možností, díky nimž zvládnete pečlivě procvičit všechny jednotlivé svaly v celém těle. Základem všeho je přirozeně volba nastavitelné varianty, nebo koupě dostatečného počtu jednotlivých váhových provedení. Jedině tak dokážete vhodně zkombinovat zapojení malých i velkých partií, stejně jako dosáhnete variability lehčích i těžkých cviků.

Tah i tlak

Pravděpodobně všechny z vás ihned napadnou klasické tlaky na rovné i šikmé lavici, které poslouží k vybudování tricepsů, prsních svalů i ramen. Vhodně zvolená zátěž těchto pomůcek vám však pomůže i během dřepů, shybů, výpadů a dalších důležitých činností. Fantazii se meze nekladou a internet je plný návodů.

Za zmínku stojí hlavně jednoruční činky na webu Strongmann, kde se dočkáte profesionálního vybavení za příznivé ceny. Díky tomu snadno a rychle zaplníte svou posilovnu a nic vás nebude limitovat při cestě za splněním sebesložitějšího cíle. Pusťte se do toho.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here