JAMIESON Prenatal complete s DHA a EPA cps.60 z lékárny Benu.cz

0
76

JAMIESON Prenatal complete s DHA a EPA cps.60 od výrobce BENEPHARMA je k dostání za cenu 489 Kč. Přejít do obchodu.

Jamieson Prenatal complete s DHA a EPA je doplněk stravy, který obsahuje důležité vitamíny, minerály s obsahem esenciální mastné kyseliny. Vitamín A přispívá přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu specializace buněk. Kyselina listová – doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu (příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové 400 mcg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí). Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti nervové soustavy a k normální činnosti svalů. Vápník přispívá k normální činnosti svalů, normální funkci nervových přenosů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk a je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Balení obsahuje 60 kapslí.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si JAMIESON Prenatal complete s DHA a EPA cps.60 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here