Jak urychlit menstruaci

0
7311

Když se z vás stala žena, nejraději byste své dny poslala do horoucích pekel. Tak strašná překážka nejenom v kalhotkách! Nafouklým bříškem to měsíc co měsíc začíná, bolí vás prsy, podbřišek, vlastně všechno, nemáte náladu na nic, jste mrzutá, mnohdy až nebezpečná, okolí si zvykne, že je lépe v době vaší periody raději se ztratit.

Vy se dočtete, že se jedná o menstruační syndrom, naučíte se kupovat menstruační tampony či menstruační vložky a uvědomíte si, že tato vzácnost vás bude provázet většinu vašeho života. Odevzdaně se s touto skutečností musíte smířit. Zdá se vám, že ještě neodezněla jedna menstruace, už se hlásí další.

Je ale i situace opačná, když hledáte možnost menstruaci urychlit.

Jak menstruaci urychlit?

Uměle urychlovat menstruaci byste měla vždy pečlivě zvážit, zda se vám vyplatí rozhození přirozených biologických pochodů ve vašem těle.

Jistě, chcete jet v létě na dovolenou, na kterou se těšíte celý rok, letenky si chcete zakoupit už začátkem roku a ať počítáte sebelíp, vypočítat přesně, aby se vám menstruace netrefila přímo do oddechových dnů, nelze. Když s blížícím se termínem odletu je vaše obava víc a víc pravděpodobná, budete se snažit menstruaci urychlit.

Možná vám pomůže starý babský recept, lehnout si do vany plné horké vody s pohárem horkého červeného vína. Stejným způsobem chtěla pomoci Milka Zimková své filmové dceři ve filmu Pásla koně na betóně. V jejich případě pokus nefungoval, dcera byla těhotná.

Dále můžete vyzkoušet fyzickou zátěž. Dnes asi sotva budete mít možnost ohánět se motykou na poli, či vláčet dříví na zimní otop, anebo sklidit ze dvora fůru uhlí. Takové zátěže pomáhaly urychlit menstruaci docela spolehlivě.

Časté jsou také případy, když ženu někdo velmi rozčilí. V takovém případě psychika tak utrpí, že se z okamžitého stresu urychlí menstruace. Tento recept vám ale opravdu nepřeji.

Nezbývá tedy, než navštívit svého gynekologa. Lékaře sice bude zajímat, proč máte o urychlení cyklu zájem, předepíše vám však léky, ke kterým vám podá fundovanou instruktáž, ale hlavně bude dbát, aby vám lék ublížil v co nejnižší míře.

Určitě však urychlování menstruace neprovádějte často. Nejlepší způsob je vždy způsob přirozený.

2/5 - (1 vote)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here