Jak udělat domácí masku na vlasy

0
3936

Zjistili jste, že vám doma došla maska na vlasy, a přitom vy potřebujete masku a zábal na vlasy jako sůl. Jak si poradit? Jak udělat domácí masku na vlasy? Máte hned několik možností, jak tuto situaci vyřešit. Máte-li sousedku, se kterou máte dobré vztahy a věříte, že by vám trošku masky půjčila, tak jí poproste o pomoc.

Můžete však bydlet na samotě, nebo mít plešatého souseda, nebo bydlet vedle baby jagy se kterou se sotva pozdravíte, tak co teď? Jak si udělat domácí masku na vlasy? Máte doma olivový olej? Super. Žádné přípravy salátů se konat nebudou, ale olivový olej si nanesete právě na vaše vlasy.

Vetřete olej do vlasů a vlasy zabalte na 20 minut do ručníku. Olivový olej s vašimi vlasy udělá zázraky. Budou velmi pěkné a lesklé. Olivový olej můžete používat i když doma masku na vlasy máte a to střídavě. Jednou olej, jednou vlasovou masku.

Další možností, jak si doma udělat domácí masku na vlasy je použití majonézy. Majonéza se hodí na obzvlášť poničené vlasy, vlasy odbarvené, vlasy po trvalé, nebo vlasy po melíru. Účinek majonézy na vlasech je velmi dobrý a proto se doporučuje používat majonézu i místo samotné masky.

Máte doma aviváž? Ano ta je pro vaše prádlo dokonalá, protože jej zjemní a provoní a stejně tak jak je dokonalá pro vaše prádlo je vhodná i pro vaše vlasy. Působí dokonce lépe než kondicionér a stačí nanést skutečně jen malé množství. Pokud tedy chcete mít krásné, voňavé a lesklé vlasy, pak určitě sáhněte právě po aviváži.

Vlasy si doma můžete vyživit a uzdravit domácími surovinami, které máte běžně v lednici, nebo v koupelně. I tyto suroviny z vašich vlasů dokáží vykouzlit neodolatelnou hřívu, která bude velmi pěkně a hlavně bude zdravě vypadat. Až vám doma dojde maska, sáhněte po jedné z nich.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here