I svatební catering se může nést ve zdravém duchu

0
567

S plánováním svatebního dne je spojena celá řada povinností a starostí. V první řadě je nezbytné vybrat vhodné místo, a to jak na obřad, tak i samotnou hostinu. Vzápětí přemýšlíte nad jídlem, švédskými stoly a dalším občerstvení. Pokud hledáte společnost, která vám připraví kompletní catering, najdete jich třeba v hlavním městě hned několik. V následujících řádcích vám však představíme jednu, která se od ostatních liší tím, že si dává záležet na tom, aby byly pokrmy zdravé, ale přitom dokonale chutné.

Připravit catering na svatbu není zrovna jednoduché, a proto je lepší svěřit práci do rukou profesionálů, kteří už mají zkušenosti s tím, co takový svatební catering má obsahovat. Jestliže vás neláká klasika, zároveň vyznáváte zdravý životní styl, vyzkoušejte i zdravý catering.

Catering Praha nabízí zdravé, ale lahodné pochoutky

Svatba je spojena s koláčky, sladkostmi a hromadou jídla. O zdravá jídla na stolech zavadíte jen málokde. Jestliže vám však záleží na tom, co podáváte svatebním hostům, stačí do vyhledávače zadat například zdravý catering Praha, abyste našli podnik zaměřující se na zdravé stravování. Co takhle veganské jídlo? Vyměňte klasické obložené chlebíčky za čistě rostlinnou stravu. Překvapíte nejen sami sebe, ale i hosty, jak výborná a pestrá může veganská strava být. Specifickou kategorií je také takzvaný zero waste catering. Ocení ho zase jedinci, jimž záleží na životním prostředí a vyznávají živo bez obalů.

Cena se liší podle toho, jaký styl chcete. Jestliže vás však zajímá, jaký je na catering ceník, tak se to pohybuje od 400 korun do 2 000 korun na osobu.

Firemní stravování formou cateringu

V Praze se velice rozšířil takzvaný office catering, což v překladu znamená firemní stravování. Zdají se vám pracovníci bez nálady a energie? Objednejte jim catering, aby dostali opět chuť do práce a nabrali sílu na další práci. Zajímá vás na catering cena? Opět je ve stejném rozmezí, jako jsme uvedli u svatebního cateringu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here