Hydrofilm náplast fixační 10 x 12 .5 cm 10 ks z lékárny Benu.cz

0
51

Hydrofilm náplast fixační 10 x 12 .5 cm 10 ks od výrobce HARTMANN-RICO je k dostání za cenu 523 Kč. Přejít do obchodu.

Hydrofilm je zdravotnický prostředek, samolepící transparentní obvaz pro moderní ošetřování ran. Používá se jako pooperační primární krytí nebo jako sekundární krytí k fixaci. Je možné jej použít jako ochranu před sekundární infekcí a mechanickou iritací.Hydrofilm má aplikační proužek, který umožňuje použití bez vzniku záhybů, což přispívá k dlouhodobému a pohodlnému nošení.okraje mají zakulacené rohy zabraňující shrnováníjednoduchá aplikace díky čtyřem číselné i barevně odlišným aplikačním filmůmna trhu k dispozici v sedmi různých velikostechPovrch obvazu Hydrofilm je matný, zůstává průhledný, neleskne se a umožňuje vizuální kontrolu rány.Výhody obvazu Hydrofilmspolehlivá ochrana rány před vodoupropustný pro vzduch a vodní páryodstranění a výměna je bezbolestnáJak obvaz Hydrofilm funguje:Membrána Hydrofilmu je výrazně lépe propustná pro vodní páru a kyslík, ale zabraňuje průniku molekul vody a veškerých větších organismů, tedy plísní, bakterií i virů. Usnadňuje tak každodenní péči o tělo při zachování maximální bezpečnosti.Kdy používat:Hydrofilm je vhodný zejména jako pooperační primární krytí k ochraně tržných ran, nesecernujících ran nebo jako sekundární krytí k fixaci. Používá se i jako ochrana před sekundární infekcí a mechanickou iritací.Technické parametry:zvýšená propustnost světlamatný povrchvyšší přilnavostpropustnost vodních parnepřilepí se k ráněBalení obsahuje 10 ks náplastí o rozměru 10×12,5 cm.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Hydrofilm náplast fixační 10 x 12 .5 cm 10 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here