Hyaluron N-Medical STRONG 100 tobolek z lékárny Benu.cz

0
53

Hyaluron N-Medical STRONG 100 tobolek od výrobce N-Medical je k dostání za cenu 3669 Kč. Přejít do obchodu.

Hyaluron N-Medical STRONG je doplněk stravy ve formě tobolek vyvinutý pro vnitřní užívání. Je vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Obsahuje 360 mg farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu.Kyselina hyaluronová (HA) je složený biokompatibilní polysacharid, který se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. HA tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině, kůži a v místech její degradace, tedy v játrech a slinivce. S věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá a je vhodné ji doplňovat. Balení obsahuje 100 želatinových vegan tobolek. Hmotnost obsahu je 50 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Hyaluron N-Medical STRONG 100 tobolek výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here