Hubnutí se skvělými výsledky s pomocí ketodiety

0
66

Už jste o ní slyšeli? Ketodieta je u nás stále oblíbenější a kromě „obyčejných“ uživatelů ji využívají i známé a oblíbené osobnosti. Zpěvačky, herečky, známé podnikatelky, také pánové, ti o tom ale mluví méně často než ženy. Vyhovuje mladým, starším, je chutná a finančně vás nezruinuje. Zkuste se na ni podívat s námi.

Začínáte s ketodietou?

Je skvělé, že je keto dieta pro začátečníky přehledná a srozumitelná. Stačí jen si vrýt do paměti, že je podstatou nízkosacharidová strava se zvýšením příjmem tuků a střídmým příjmem bílkovin. Výhody přináší nejen při hubnutí, ale i při vlivu na zdraví a výkon, což potvrdilo více než 50 studií. Proto ji stále více doporučují lékaři a zdravotní pracovníci. Pomůže vám zbavit se přebytečného tuku, sníží pocit hladu, zlepší cukrovku 2. typu (pozor na jiné aspekty) či metabolický syndrom.

Aby šlo hubnutí „samo“

Dobře se vám bude hubnout, když budete znát nápomocné keto dieta potraviny. Na den se většinou omezují sacharidy na 20 až 50 gramů. A to pomůže vyřešit právě jedení výživných potravin, s nimiž se do tohoto rozpětí hravě vejdete. Třeba mořské plody, květák, cuketu, dýni, zelené fazolky, lilek, avokádo, zelí, okurka, camembert, chedar, kozí sýr, mascarpone, maso a drůbež, vajíčka, řecký jogurt a tvaroh, olivový olej, ořechy, semínka, máslo, smetana a mnohé, mnohé další.

Při dietě můžete jíst širokou škálu výživných, chutných a všestranných potravin, díky nimž ale zůstanete v požadovaném rozpětí sacharidů. Ketodieta je výborná pro hubnutí, regulaci cukru v krvi i pro jiné zdravotní cíle.

Vyzkoušejte to, co vyzkoušeli a doporučují mnozí jiní. Nebudete litovat a vaše snaha bude rychle odměněna výsledky. Chutné jídlo vám přiroste k srdci a nebude pro vás těžké se jím stravovat po dobu, po níž budete potřebovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here