HiPP 3 Junior Combiotik mléčná výživa 700g – balení 2 ks z lékárny Benu.cz

0
61

HiPP 3 Junior Combiotik mléčná výživa 700g – balení 2 ks od výrobce Hipp Czech je k dostání za cenu 919 Kč. Přejít do obchodu.

I po svých prvních narozeninách mají děti speciální výživové požadavky. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje důležité živiny pro správný růst Vašeho dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte (2), důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj.Pro první zoubky*PROBIOTIK® – Mléčné kultury L. fermentum, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.PRAEBIOTIK® – Galaktooligosacharidy GOS z laktózy. Laktóza je hlavním sacharidem mateřského mléka. Složky GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.Metafolin® (3): Zdroj folátu – inspirovaný mateřským mlékem.*Vápník a vitamín D: malé děti potřebují až 3x více vápníku a 7x více vitamínu D ve srovnání s dospělými (4). Vápník: přispívá k normálnímu vývoji kostí, vitamín D: přispívá k normálnímu vývoji kostí a zubů.**Jód: přispívá k rozvoji poznávacích schopností a k normální funkci štítné žlázy.***Vitamín C: podporuje správnou funkci imunitního systému a vstřebávání železa.Vyrobeno v harmonii s přírodou(2) HiPP 3 JUNIOR Combiotik® – 1,0 g/100 ml, kravské mléko – 3,3 g/100 ml(3) Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediné pokračovací mléko s bioaktivním folátem Metafolin®.(4) Malé děti (12 kg) potřebují více živin na kg hmotnosti než dospělí (80 kg), EFSA 2013, WHO Growth standards.HiPP 3 JUNIOR Combiotik se ideálně hodí jako mléčný nápoj k snídani, do müsli, k večeři nebo k pití v průběhu dne z hrnečku. Můžete ho podávat od 1 roku v návaznosti na jakékoliv pokračovací mléko.Balení obsahuje 700 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si HiPP 3 Junior Combiotik mléčná výživa 700g – balení 2 ks výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here