Hartmann Veroval Pažní z lékárny Benu.cz

0
57

Hartmann Veroval Pažní od výrobce Hartmann je k dostání za cenu 1929 Kč. Přejít do obchodu.

Pažní tlakoměr Veroval je zlatou střední cestou mezi tlakoměry HARTMANN. Je plně automatický, takže s ním snadno a rychle změříte hodnoty systolického (SYS) a diastolického tlaku (DIA) a navíc vám pomůže odhalit i případnou srdeční arytmii (nepravidelný srdeční tep). Ukládá samostatně měření pro 2 osoby, které můžete dále analyzovat nebo sdílet s lékařem pomocí bezplatné aplikace Veroval medi.connect. Díky technologii Comfort Air se manžeta pro měření na paži nafoukne tak, aby měření bylo přesné a pohodlné zároveň. O správném nasazení manžety vás informuje velká ikona na displeji. Tlakoměr si můžete uložit do praktického látkového obalu, který je součástí balení. Spolehněte se na Pažní tlakoměr Veroval s nadstandardní 5letou zárukou. Hlavní výhody pažního tlakoměru Veroval: Plně automatický tlakoměr, se kterým můžete začít měřit ihned po vybalení. Snadno se ovládá pomocí velkých tlačítek, výsledek rychle odečtete díky extra velkému LCD displeji s přehlednými ikonami a barevnému indikátoru hodnot tlaku. Vždy víte, zda je manžeta správně nasazená díky ikoně na displeji. Tlakoměr ukládá zvlášť výsledky měření pro 2 osoby, paměť pojme 100 měření pro každého z vás. Propojte svůj tlakoměr s aplikací Veroval medi.connect a veďte si statistiky nebo výsledky měření sdílejte s lékařem. Při vyhodnocení měření vám pomůže barevný indikátor, který najdete na levé straně přístroje a který zobrazuje jednotlivé zóny naměřeného tlaku – např. nebezpečnou hypertenzi I., II., III. stupně. Parametry a specifikace: Typ:
Na paži Velikost manžety:
univerzální, pro obvod paže 22 – 42 cm Měřené hodnoty:
Systolický tlak, diastolický tlak, puls Paměť měření:
Pro 2 osoby (2× 100) Napájení:
4× AA (součástí balení), tlakoměr můžete také nabíjet síťovým kabelem pro tlakoměry Veroval.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Hartmann Veroval Pažní výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here