GS Merilin original tbl.60 z lékárny Benu.cz

0
117

GS Merilin original tbl.60 od výrobce Green Swan je k dostání za cenu 539 Kč. Přejít do obchodu.

GS Merilin Original je přírodní, vysoce účinný, nehormonální přípravek, jehož složení bylo vyvinuto na základě poznatků z nejnovějších klinických studií. Obsahuje unikátní kombinaci 2× většího množství cimicifugy racemosy (ploštičníku hroznatého) s klinicky ověřenou dávkou magnolie officinalis (šácholanu lékařského), vitexu agnus castus (drmku obecného) a dalších látek.Nové, unikátní složení2× silnější – 2× více cimicifugy racemosy a 2× více účinných látek (v porovnání s GS Merilin Harmony)Klinicky ověřené – 4 klinicky ověřené bylinné extrakty, vitaminy a minerályPřírodní a nehormonální – bez hormonů, bez konzervantů a bez přidaných barvivCimicifuga racemosa (ploštičník hroznatý): extrakt z rostliny Cimicifuga racemosa podporuje menopauzální komfort. Ověřená účinná denní dávka, odpovídající 40 mg oddenku, je obsažena v jedné tabletě.Magnolia officinalis (šácholan lékařský) a Vitex agnus castus (drmek obecný) doplňují sílu ploštičníku a rovněž účinně přispívají k udržení komfortu v menopauzálním období, efektivně přispívají i k menstruačnímu komfortu.Indický ženšen: Vitánie snodárná, ašvaganda nebo také indický ženšen, bývá přezdívána jako bylina mládí a již tisíce let se pro svoje komplexní účinky tradičně využívá v indické medicíně. Je to antioxidant a adaptogen, který příznivě působí na hormonální rovnováhu. Podporuje vitalitu, přispívá k duševnímu zdraví, podporuje odolnost vůči stresu a únavě a dodává energii. Zároveň pomáhá udržet krásnou pokožku a přispívá k celkovému omlazení.Vitamin B6 a hořčík: vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity. Spolu s hořčíkem přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a normální psychické činnosti.Vápník a vitamin D3: pokles hladiny hormonů je přirozeně spojen také se změnou metabolismu kostí. Proto je důležité myslet na dostatečný přísun vápníku, který podporuje pevnost kostí, a vitaminu D3, který podporuje jeho vstřebávání. Vitamin D3 navíc slouží k podpoře imunity.Výhody výrobkuPřírodní a nehormonálníKlinicky ověřená účinnost složeníBezpečný pro dlouhodobé užíváníNezpůsobuje váhový přírůstekKomfortní dávkování – pouze 1 tableta denněKdy užívatGS Merilin Original je určen pro všechna období menopauzy i období před ní a po ní. Je zcela bezpečný pro dlouhodobé užívání.Balení obsahuje 60 tablet. Hmotnost obsahu: 51 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si GS Merilin original tbl.60 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here