GS Extra Strong Multivitamin 50+ tbl.100 z lékárny Benu.cz

0
59

GS Extra Strong Multivitamin 50+ tbl.100 od výrobce Green Swan je k dostání za cenu 499 Kč. Přejít do obchodu.

GS Extra Strong Multivitamin 50+ je doplněk stravy obsahující komplex vitaminů a minerálů s prodlouženým uvolňováním pro osoby starší 50 let. Obsahuje 50+ KOMPLEX – sibiřský ženšen a ginkgo bilobu pro vitalitu a paměť, navíc s vysokou dávkou vitaminu D3 pro normální funkci imunitního systému. Přípravek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.Sibiřský ženšen podporuje fyzické a duševní zdraví, krevní oběh, kognitivní a duševní výkonnost a obranyschopnost organismu.Ginkgo biloba podporuje duševní rovnováhu, kognitivní funkce (paměť), krevní oběh, výkon mozku a metabolismus cholesterolu.Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu zraku.Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B6 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín K přispívá k udržení normálního stavu kostí.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí.Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Mangan přispívá k normálnímu stavu kostí.Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy.Jód přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Selen přispívá k normální funkci imunitního systému.Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.Chróm přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.Fosfor a vápník přispívají k udržení normálního stavu kostí.Niacin a biotin přispívají k udržení normálního stavu pokožky.Balení obsahuje 100 tablet.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si GS Extra Strong Multivitamin 50+ tbl.100 výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here