GS Eladen cps.90+30 dárek z lékárny Benu.cz

0
44

GS Eladen cps.90+30 dárek od výrobce Green Swan je k dostání za cenu 495 Kč. Přejít do obchodu.

GS Eladen Premium je doplněk stravy ve formě kapslí. Krásné vlasy, nehty a pokožka díky unikátnímu složení GS Eladen s obsahem originální Strong Methionin Formule – kombinace vysokého množství menthioninu s vitaminy a minerály.Methionin je esenciální aminokyselina, která je pro růst a kvalitu vlasů, nehtů a pokožky velmi důležitá. Základem vlasů, nehtů i pokožky je bílkovina keratin. Při její tvorbě hraje methionin důležitou roli, protože zahajuje tvorbu všech bílkovin v našem těle. Zejména aktivuje tvorbu bílkovin pro obnovu vlasů, nehtů a pleti. Lidský organismus si však methionin nedokáže vyrobit, potřebujeme jej získávat ze stravy podobně jako vitaminy.Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky.Vitamín B2 (riboflavin) přispívá k udržení normálního stavu sliznic a pokožky.Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu sliznic a pokožky.Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.Měď přispívá k normální pigmentaci vlasů a k normální pigmentaci pokožky.Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.Balení obsahuje 90+30 kapslí navíc jako dárek.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si GS Eladen cps.90+30 dárek výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here