GRASS Fed Collagen forte Acerola extrakt 250g z lékárny Benu.cz

0
67

GRASS Fed Collagen forte Acerola extrakt 250g od výrobce Pharma Activ Czech je k dostání za cenu 379 Kč. Přejít do obchodu.

GRASS Fed Collagen forte Acerola extrakt je doplněk stravy ve formě sypkého prášku. Hovězí hydrolyzovaný kolagen (v kvalitě Grass-Fed = pouze ze zvířat pasených v přírodě) obohacený o Acerola extrakt (z plodů Malpighia glabra L., obsahuje 17 % přírodního vitaminu C). Chutný a dobře rozpustný.Kolagen je skleroprotein, extracelulární, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání. Tvoří 25-30 % všech proteinů v těle, ve formě kolagenních vláken je složkou mezibuněčné hmoty.Acerola je označení pro plody Malpigie lysé (Malpighia glabra), také nazývaná jakko barbadoská třešeň. Je to hustý keř nebo strom, který může dorůst až výšky šesti metrů. Plody mají velmi vysoký obsah vitaminu C. Dále obsahuje vitamin A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, vitamin E, minerály a flavonodidy (vitamin P neboli rutin a hesperidin).Vitamin C přispívá:normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubůnormální funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpáníBalení obsahuje 250 g (50 dávek).

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si GRASS Fed Collagen forte Acerola extrakt 250g výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here