FRESUBIN DB CREME PŘÍCHUŤ VANILKOVÁ POR SOL 4X200G z lékárny Benu.cz

0
54

FRESUBIN DB CREME PŘÍCHUŤ VANILKOVÁ POR SOL 4X200G od výrobce Fresenius je k dostání za cenu 209 Kč. Přejít do obchodu.

FRESUBIN DB CREME příchuť vanilková je potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně kompletní, vysokokalorická (1,5 kcal/g) s vysokým obsahem bílkovin (20 % energetické hodnoty), krémová výživa s vlákninou na doplnění běžné stravy, k podání ústy. Vysoký obsah mononenasycených mastných kyselin, modifikovaný sacharidový profil s nízkým glykemickým indexem pro lepší kontrolu glykémie. S nízkým obsahem laktózy, bez lepku, s nízkým obsahem sodíku a cholesterolu, s cukrem a sladidly.Pro řízenou dietní výživu při malnutrici či při riziku onemocnění souvisejících s malnutricí, zejména pro pacienty s poruchou metabolismu glukózy nebo s dysfagií.Balení obsahuje 4×200 g.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si FRESUBIN DB CREME PŘÍCHUŤ VANILKOVÁ POR SOL 4X200G výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here