EUCERIN HYALURON-FILLER+3x EFFECT noční booster 50ml z lékárny Benu.cz

0
41

EUCERIN HYALURON-FILLER+3x EFFECT noční booster 50ml od výrobce Beiersdorf je k dostání za cenu 496 Kč. Přejít do obchodu.

EUCERIN Hyaluron-Filler+3x Effect Noční hydratační booster obsahuje jak vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, která váže vlhkost v horních vrstvách pleti, tak nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která proniká hlouběji do pleti, kde vznikají hlubší vrásky. V kombinaci s glycerinem intenzivně hydratuje a výrazně zvyšuje hydrataci v pleti. Provitamín B5 regeneruje a posiluje pleť během noci, zatímco vitamín E snižuje oxidační stres. Kyselina hyaluronová + glycerin + provitamín B5 + vitamín E pro získání pleti, která vypadá svěže a zdravě, je méně unavená a odolnější. Pleť je intenzivně hydratována během noci a až na 72 hodin. Pro zářivou pleť každý den. Výsledek: Ráno je pleť intenzivně hydratovaná, regenerovaná a získává mladší vzhled. První vrásky jsou vyplněné. Balení obsahuje 50 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si EUCERIN HYALURON-FILLER+3x EFFECT noční booster 50ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here