Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect Booster Sérum 30 ml + noční krém 50 ml z lékárny Benu.cz

0
75

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect Booster Sérum 30 ml + noční krém 50 ml od výrobce Beiersdorf je k dostání za cenu 1039 Kč. Přejít do obchodu.

Vánoční dárkové balení obsahuje Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratační Booster a Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční hydratační Booster. Řada Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT byla vyvinuta speciálně k tomu, aby bojovala proti prvním známkám stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Inovativní kombinace vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, glycinu saponinu a enoxolonu přináší cílený přístup k vyhlazení i hlubokých vrásek. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Oba přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé.Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratační Booster je ultra lehký a osvěžující gelový booster, který poskytuje okamžitou hydrataci a zvyšuje úroveň hydratace pleti až na 24 hodin. Složení, které obsahuje pouze 11 složek, kombinuje dva typy vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové s glycerinem. Tyto látky, které si pleť také sama přirozeně vytváří pro zachování své hydratace, fungují jako hydratační magnety pro vyplnění pleti díky okamžité a intenzivní hydrataci.  Rychle se vstřebává a zanechává pleť na dotek hladkou a na pohled zdravou. Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční hydratační Booster je ultralehký a osvěžující noční gelový přípravek poskytující okamžitou hydrataci, cíleně působí proti jemným linkám a pleť během spánku aktivně regeneruje. Tenko noční booster také obsahuje dva vysoce koncentrované typy kyseliny hyaluronové a glycerin.Hlavní výhodyVánoční dárkové balení obsahuje Hydratační Booster a Noční hydratační Booster.Zlepšují hydrataci pleti, působí proti prvním známkám stárnutí a vyhlazují i hluboké vrásky.Kombinují dva typy vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové s glycerinem.Přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti.Balení obsahuje 1 ks Eucerin Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Hydratační Booster 30 ml a 1 ks Hyaluron-Filler + 3x EFFECT Noční hydratační Booster 50 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect Booster Sérum 30 ml + noční krém 50 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here