Enzymel Intensive 35 zubní pasta antimikrobiální 75ml z lékárny Benu.cz

0
58

Enzymel Intensive 35 zubní pasta antimikrobiální 75ml od výrobce Wald Pharmaceuticals je k dostání za cenu 249 Kč. Přejít do obchodu.

Podpořte důkladnou hygienu a regeneraci svých úst. Patentovanou směsí enzymů a antiseptika chlorhexidinu v antimikrobiální zubní pastě ENZYMEL Intensive 35 docílíte intenzivní a zároveň šetrnou cílenou hygienu při zánětlivých stavech a zabráníte komplikacím souvisejícím s bakteriální infekcí. Zubní pasta je šetrná k citlivým dásním – neobsahuje SLS, titanovou bělobu, barviva, alkohol ani adstringentní látky. Obsahuje fluorid, má nízkou abrazivitu a jemnou mátovou příchuť. Patentovaná směs v řadě ENZYMEL Intensive 35 omezuje bakteriální růst 4x účinněji než samotný chlorhexidin. Enzymy štěpí ochranné obaly mikrobů, proto jsme mohli koncentraci chlorhexidinu snížit na 0,035 % a zachovat přitom široké antimikrobiální spektrum. Při tak nízké koncentraci nedochází k zabarvení skloviny či ztrátě chuti ani při 8týdenním používání. Kdy sáhnout po zubní pastě ENZYMEL Intensive 35: Při chronických a opakujících se zánětech v dutině ústní způsobených mikrobiální infekcí.U pooperačních a poimplantačních stavů, kde hrozí infekční komplikace.Při dalších stavech provázených krvácením dásní a otokem.Balení obsahuje 75 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Enzymel Intensive 35 zubní pasta antimikrobiální 75ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here