Ducray Creastim Roztok proti vypadávání vlasů 60 ml z lékárny Benu.cz

0
91

Ducray Creastim Roztok proti vypadávání vlasů 60 ml od výrobce Pierre Fabre je k dostání za cenu 1379 Kč. Přejít do obchodu.

CREASTIM REACTIV ROZTOK PŘI REAKČNÍM VYPADÁVÁNÍ VLASŮJe vlasová péče doporučená při reakčním vypadávání vlasů po těhotenství, výrazném stresu či v důsledku únavy nebo střídání ročních období. Existuje mnoho typů vypadávání vlasů, které mají své specifické příčiny. Jejich odhalení může být někdy složité.Podle toho, jak dlouho vás vypadávání vlasů trápí, rozdělujeme jej na akutní nebo chronické.AKUTNÍ – Příležitostná ztráta vlasů trvající méně než 6 měsíců – také známá jako akutní, REAKČNÍ vypadávání vlasůFaktory: stres, klimatické změny, dieta, těhotenství, stavy po COVIDuProjevy: oslabené, devitalizované vlasy, výrazně vypadávajíDoporučené kroky: vyvážená a pestrá strava, použití šetrných a vhodných přípravků, vyhýbání se častému česání, kartáčování a utaženým účesůmCHRONICKÁ – ztráta vlasů trvající déle než 6 měsícůFaktory: genetika, nemoc, hormonální příčinyProjevy: Růst vlasů ovlivňuje aktivita vlasových folikulů. V případě chronického vypadávání vlasů je každá růstová fáze kratší než ta předcházející. Přibližně po 25 cyklech jsou folikuly opotřebované, dochází k jejich resorpci a vymizení.Doporučené kroky: platí to, co u reakčního vypadávání, navíc konzultace u dermatologa, použití přípravků proti chronickému vypadávání (řada Expert od Ducray) a s podporou růstu vlasů Jak CREASTIM REACTIV působí?Inovativní složení působí na vlasovou cibulku a na kvalitu keratinu vlasového vláknaJeho účinnost proti vypadávání vlasů je klinicky prokázána již od prvního měsíce používání*TETRAPEPTIDE posiluje růst* a v kombinaci s KREATINEM pomáhá stimulovat fázi růstu vlasů*VITAMINY B5, B6 a B8 posilují vlasovou strukturuVypadávání vlasů se tak zpomalí, růst vlasů je obnoven* a vlasy vypadají hustšíVhodný pro těhotné ženy (od 2. trimestru) nebo kojící ženy a pro osoby podstupující onkologickou léčbuTestováno pod dermatologickou kontrolou* Stávajících vlasů. Klinická studie realizovaná u 32 žen. Aplikace 3× týdně po dobu 2 měsíců. **Spotřebitelský test realizován u 67 žen. BenefitySTIMULUJE růst vlasů*POMÁHÁ zpomalovat vypadávání vlasůPOSILUJE vlasová vláknaZHUŠŤUJE a posiluje vlasy93% složek PŘÍRODNÍHO PŮVODU*Spotřebitelský test realizován na osobách s občasným vypadáváním vlasů. Roztok CREASTIM aplikujte 3x týdně po dobu 2 měsíců. % spokojených po 1 měsíci používání přípravku, 67 žen.*U existujících vlasůTEXTURA Nelepivá, nemastná textura.Rychle proniká do pokožky hlavy.Lehká květinová vůně.SLOŽENÍ KREATIN     Spouští růst nového vlasuStimuluje mikrocirkulaciStimuluje růstBIOTIN VITAMÍNY B5 A B6Dodávají nezbytné živinyVyživují vlasovou cibulkuPodporují proces keratinizaceTETRAPEPTID     Prodlužuje růstovou fázi

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Ducray Creastim Roztok proti vypadávání vlasů 60 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here