Dr. Brown’s kojenecká láhev Options Narrow + anti Colic plastová bílá se silikonovým dudlíkem level 1 1 ks 120 ml z lékárny Benu.cz

0
80

Dr. Brown’s kojenecká láhev Options Narrow + anti Colic plastová bílá se silikonovým dudlíkem level 1 1 ks 120 ml od výrobce BENEPHARMA je k dostání za cenu 239 Kč. Přejít do obchodu.

Kojenecká láhev Dr. Browns lze použít s ventilem i bez ventilu. Redukuje výskyt koliky, říhání, zvracení a nadýmání díky sníženému negativnímu tlaku a nižšímu vzniku vzduchových bublin. Pomáhá uchovávat vitamíny C, A a E díky průkazně nižší oxidaci. Je ideální pro podávání mateřského mléka nebo jiné tekutiny, savička je vyrobena z velmi měkkého a vysoce kvalitního silikonu.
Objem lahve je 120 ml.

Kolik je poštovné? Objednávku si můžete poslat na některou z 268mi kamenných lékáren a potom je doprava zdarma. Jaké jsou další možnosti?:

  • PPL: Přepravné 79,- Kč, dobírkovné 39,-Kč, PPL ParcelShop 55 Kč
  • Zásilkovna: 49,- Kč, dobírkovné 39,- Kč
  • GLS: Přepravné 99,- Kč, dobírkovné 39,-Kč

Při objednávce na 999 Kč je doprava PPL, Zásilkovnou nebo Českou poštou zdarma. Minimální výše objednávky je 100 Kč. Objednejte si Dr. Brown’s kojenecká láhev Options Narrow + anti Colic plastová bílá se silikonovým dudlíkem level 1 1 ks 120 ml výhodně na internetu v obchodě Benu.cz dnes a ušetřete.

 

PŘEJÍT DO OBCHODU

4.4/5 - (24 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here