Dopřejte si relax a oprostěte se od stresu díky pivním lázním

0
1543

S příchodem podzimu, který se kvapem blíží, je čím dál více dnů plných deště, mraků, šedé oblohy a nedostatku slunce. V tomto období trpí mnoho lidí špatnou náladou. Shonu, stresu i povinností je stejně, jako v létě, nicméně energie se nám nedostává tolik, kolik bychom potřebovali. Jestliže hledáte způsob, jak si pomoci a přitom nemuseli užívat prášky či doplňky stravy, dopřejte si prodloužený víkend v Praze a navštivte Vinohradský dům.

Můžete se zde ubytovat v některých z komfortně vybavených apartmánů, vychutnat si proceduru ve velké vaně, kdy voda bude obohacena o tmavé pivo a po jejímž absolvování se budete cítit odpočatí, stres bude pryč a nálada vám stoupne nahoru. Navíc koupel si můžete vychutnat sami, chcete-li, ale také ve dvou příp. s partou kamarádů až o počtu 6 osob.

Láska i dobře strávená dovolená chce výborné jídlo

Jak se říká, láska prochází žaludkem a stejně tak je potřeba si v průběhu prodlouženého víkendu či dovolené dopřát výtečné i vzhledově hezké jídlo. Kdy jindy si ho dopřát, než právě během dnů volna s tím, koho máte rádi? Na stránkách www.vinohradskydum.cz najdete kompletní informace o ubytování, pivních lázních i restauraci, která je součástí hotelu.

Prohlédněte si bohatou fotogalerii, kde najdete ukázky mnoha pokrmů připravených z mořských plodů, ovoce, zeleniny i kvalitního masa, které vám připraví kuchaři restaurace Flames.

Nechybí ani fotografie pivních lázní, ubytování a hotelu jako celku.

Rezervace během chvilky

Jestliže se rozhodnete pro Vinohradský dům, můžete si na jejich webu ihned rezervovat pobyt. Stačí uvést datum, od kdy do kdy chcete v Praze pobýt a kliknout na buton „Rezervovat“. Následně doplníte počet osob a vyberete si z dostupných apartmánů.

Praha je kouzelná a díky kvalitnímu ubytování, jídlu i wellness proceduře si ji vychutnáte se vším všudy.

Pomohl vám článek? Hodnoťte jej:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here